Nowe towary w magazynie!

Przeszukuj ponad 210 nowych silników

Na przykład: Skoda Fabia 1.9 lub kod silnika: ATD

O NAS

O NAS

Wieloletnie doświadczenie, jakość i uczciwa praca, profesjonalne podejście i chęć do pracy. Tak scharakteryzowali naszą działaloność, z której często korzystają ludzie w branży motoryzacyjnej.

Co robimy?

Zajmujemy się sprzedażą nowych oryginalnych części samochochodowych w tym fabrycznie nowych silników wybranych marek. W ofercie posiadamy również szeroką ofertę podzespołów marek produkujących zamienniki. Towar możemy wysłać Ci firmą kurierską lub własną dostawą na terenie Polski, abyś mógł go wymienić w wybranym przez Ciebie serwisie. Oprócz tego znajdziesz u nas również inne części takie jak dysze wtryskowe, pompę wtryskową, turbo oraz wiele innych. Oczywiście udzielamy również pisemnej gwarancji na nasz towar aż do 12 miesięcy.

Gdzie jesteśmy?

Działamy przede wszystkim poprzez nasz adres internetowy www.autokoma.pl oraz sprzedaż na odległość za pośrednictwem firmy kurierskiej lub własnej dostawy. Jednakże posiadamy również punkt odbioru pod adresem 43-384 Jaworze, ul. Zdrojowa 78, gdzie towar można odebrać po wcześniejszym telefonicznym umówieniu, zazwyczaj od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Możesz skontaktować się z nami e-mailem pod adresem autokoma.pl01@gmail.com, lub telefonicznie. nr: +48 690 336 216